واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه

واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه

واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه

فراخوان شماره ۳-۹۸ شهرکهای کشاورزی شیلاتی تا مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ تمدید شد

فراخوان عمومی ۳-۹۸ دعوت از متقاضیان سرمایه گذاری در مجتمع / شهرک های کشاورزی گلخانه ای و دامپروری

شرکت شهرک های کشاورزی در نظر دارد متناسب با موقعیت ، مساحت ، مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع و شهرک های کشاورزی گلخانه ای و دامپروری را با شرایط زیر به متقاضیان واگذار نماید.

الف- شرایط عمومی:

۱- به هر شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی بخشی از شهرک کشاورزی گلخانه ای و دامپروری واگذار خواهد شد.

۲- واگذاری با ملحوظ داشتن زیر ساخت ها و مستحدثات انجام وضعیت موجود به صورت قرارداد اجاره به شرط تملیک و برابر مقررات انجام خواهد شد.

۳- حق تفکیک و نحوه تفکیک شهرک کشاورزی گلخانه ای و دامپروری و قطعات ان برای شرکت شهرکهای کشاورزی محفوظ است.

۴- نرخ واگذاری توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین که ۳۰ درصد آن هنگام انعقاد قرارداد و مابقی حداکثر طی ۶ قسط هر شش ماه یکبار از متقاضی دریافت می شود.

۵- متقاضیان بایستی علاوه بر توانایی فنی و مالی برای ایجاد زیر ساخت ها، توانایی حداقل ۲۰ درصد آورده و وثایق لازم برای اخذ تسهیلات بانکی به منظور ایجاد سازه ها را داشته باشد.

۶- بازدید متقاضی از محل شهرک کشاورزی و قطعات مورد تقاضا الزامی بوده زیرا واگذاری با وضعیت موجود بوده و هیچگونه ادعایی پس از آن قابل پذیرش نمی باشد.

۷- متقاضیان موظف هستند برنامه زمانبندی اجرای عملیات تکمیل زیر ساخت ها و سازه ها را در قالب زمانبندی معین ارائه و اجرای آن را در مدت تعیین شده تعهد نمایند.

واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه

۸- متقاضی تعهد مینماید که ادامه کار و نکمیل مربوط به قطعه یا قطعات مورد تقاضا در شهرک را برابر ضوابط، طراحی و نقشه مورد تایید شرکت انجام دهد.

۹- عرضه عمومی واگذاری و مستحدثات آن منحصرا جهت احداث شهرک کشاورزی ( گلخانه ای دامی ) واگذار می گردد و متقاضیان حق تغییر کاربری اراضی مورد واگذاری را ندارند.

۱۰- از متقاضیان در دفترخانه اسناد رسمی وکالت اجرای تعهدات مندرج در مفاد قرارداد اجاره به شرط تملیک و ضمائم آن که به امضاء طرفین رسیده اخذ می گردد.

۱۱- صدور سند به نام سرمایه گذار منوط به اتمام و به بهره برداری رساندن طرح در زمان تعیین شده و تحقق سایر شروط مندرج در قرارداد می باشد.

۱۲- بر اساس مفاد ماده (۶) اساسنامه موضوع بندهای (الف، ب، ج، ه، ز) وظایف هدایت راهبری، سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت بر توسعه زیر ساخت ها و اداره امور مجتمع و شهرک های کشاورزی گلخانه ای و دامپروری بر عهده این شرکت می باشد.

۱۳- شرکت کنندگان در فراخوان می بایست آیین نامه های مربوط به معاملات دولتی و نیز قانون منع مداخله کارمندان در معاملات دولتی را مد نظر قرار داده و رعایت نمایند.

۱۴- پس از انعقاد قرارداد شرکت نسبت به صدور پروانه تاسیس مجتمع یا شهرک کشاورزی گلخانه ای و دامپروری اقدام خواهد نمود.

۱۵- در شرایط مساوی اولویت با متقاضیان و سرمایه گذاران بومی خواهد بود.

۱۶- شرکت در رد یا قبول تمام یا هر یک از پیشنهادات مختار است.

۱۷- هزینه درج آگهی در روزنامه به نسبت بر عهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

۱۸- هزینه تعرفه کارشناسان رسمی دادگستری قطعه یا قطعات مورد درخواست به نسبت بر عهده سرمایه گذاران منتخب خواهد بود.

واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه

۱۹- متقاضیان بعد از انعقاد قرارداد ضمن ارائه برنامه زمانبندی می بایست ظرف مدت یکماه عملیات اجرایی را آغاز و نسبت به اجرای دقیق پروژه مطابق برنامه اقدام نماید و در صورت استنکاف شرکت حق فسخ قرارداد به صورت یکجانبه را خواهد داشت.

*- قابل ذکر است در اراضی واگذار شده شهرک گلخانه ای مغان شهرستان پارس آباد استان اردبیل مجوز هیچگ.نه کاشتی در فضای آزاد داده نخواهد شد.

ب- شرایط اختصاصی:

۱- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی

۲- دوره آموزشی گذرانده شده (گواهینامه آموزشی مرتبط)

۳- عدم بدهی سر رسیده شده در سیستم بانکی (که متقاضی را از دریافت تسهیلات منع نماید )

۴- احراز توانایی مالی (ارائه صورتحساب و گواهی از موسسات مالی و اعتباری و بانک ها )

۵- سابقه فعالیت های سرمایه گذاری

۶- مهارت فنی و تخصصی و اجرایی تجربی مرتبط با موضوع فعالیت

۷- بومی استان بودن (ساکن در استان )

محل و مهلت دریافت پاکات درخواست متقاضیان:

متقاضیان می توانند از روز چهارشنبه ۲۶/۰۴/۹۸ لغایت روز شنبه ۰۵/۰۵/۹۸ بمدت ۷ روز کاری با مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.apep.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرک های کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرک های کشاورزی به آدرس تهران خیابان شهید عباسپور (توانیر) نبش کوچه گیتا پلاک ۸ مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نماید. ضمنا برای دریافت فرم ثبت نام به آدرس سایت شرکت شهرک های کشاورزی مراجعه نمایند.

شرکت شهرک های کشاورزی

تاریخ خبر : ۹۸/۰۵/۲۳

منبع خبر : سایت شرکت شهرک های کشاورزی

انتشار توسط : واحد خبری سایت طرح نویس

طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک فلفل دلمه ای 4000 متر مربع
طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک فلفل دلمه ای ۴۰۰۰ متر مربع

شرکت شهرک های کشاورزی – شهرک های گلخانه ای – واگذاری اراضی ملی – زمین دولتی – اخذ زمین منابع طبیعی – واگذاری زمین گلخانه در استان اردبیل – واگذاری زمین جهت احداث گلخانه در استان کرمانشاه – واگذاری زمین دولتی جهت احداث گلخانه در استان هرمزگان – واگذاری زمین قسطی جهت ساخت گلخانه در استان ایلام – احداث گلخانه در شهرک های گلخانه ای – زمین در شهرک های گلخانه ای – مراحل اخذ زمین از شرکت شهرک های گلخانه ای – تسهیلات احداث گلخانه – واگذاری زمین گلخانه در استان فارس – آدرس شرکت شهرک های گلخانه ای – شرایط اخذ زمین دولتی جهت احداث گلخانه – تسهیلات ساخت گلخانه – واگذاری زمین جهت ساخت گلخانه در استان البرز –

پاسخی بگذارید

تبلیغات

تبلیغات

تماس با پشتیبانی و پیگیری

تماس با پشتیبانی و پیگیری
09393849776

ارسال تیکت به پشتیبانی

تبلیغات

تبلیغات

همین الان سفارش دهید

دلیل اعتماد

logo-samandehi ستاد ساماندهی

نماد اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی

دانش فنی

logo-samandehi نظام مهندسی

استارت آپ

استارت آپ

سامانه سیتا

سامانه سیتا

سامانه کارا

سامانه کارا

تبلیغات

تبلیغات